Y a k u t İ y e    B e l e d İ y e s İ
İLÇE TEŞKİLATI MİSAFİRİMİZDİ
Tarih:23/01/2018 | Okunma: 518

Ak Parti Yakutiye İlçe, Korkut'u ziyaret etti


Ak Parti Erzurum Yakutiye İlçe teşkilatı, Belediye Başkanı Ali Korkut'u ziyaret etti. Seçim sonrası iadei ziyaretlerde bulunduklarını belirten Yakutiye İlçe Başkanı Recep Aydın, yeni seçilen yönetimiyle birlikte Başkan Ali Korkut'a iadei ziyarette bulunduklarını belirterek "Çok yakın çalışma imkanı bulduğumuz, hizmetleriyle bizleri gururlandıran belediye başkanımızın çayını içmeye, seçim sürecinde gösterdiği ilgiye teşekkür etmeye geldik" dedi.

 


Bir süre önce yapılan kongrede güven tazeleyen Ak Parti Yakutiye İlçe Başkanı Recep Aydın ile yönetim kurulu üyeleri Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut'u ziyaret ettiler. İlçe Başkanı Recep Aydın, seçim sürecinde yakın ilgi ve alakalarını gördüklerini belirttiği Ali Korkut'u yenilenmiş yönetimiyle ziyaret ettiğini belirterek "Ali Korkut BAşkanımız, ilçemizde yaptığı büyük hizmetler ile bizim gurur kaynağımız. Halkla ilişkimizde, gittiğimiz en ücra noktada çok şükür Ak Partili belediyemizin hizmetleriyle karşılaşıyoruz. Teşkilatlarımızın hizmet adına getirdikleri talepleri Belediye Başkanımız tarafından anında karşılanıyor. Başkanımıza iadei ziyarette bulunup, yeni yönetimimizle çayını iştik" dedi. 

 


Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek "Teşkilatlarımız, birim her noktada ki gözümüz, kulağımız. Elbette hizmetin aksadığı her yeri göremeyebiliriz, bu noktada teşkilatlarımız önemli işlev görmekteler. Amacımız hizet. Başkanımız ve yenilenen yönetimi tebrik ediyorum. İnşallah güzel işlere birlikte imza atacağız" şeklinde konuştu. 

 

Haber Resimleri
Design And Code By