Y a k u t İ y e    B e l e d İ y e s İ
AZİZOĞLUNDAN BAŞKANA VEDA ZİYARETİ
Tarih:01/11/2018 | Okunma: 123

Azizoğlun'dan Korkut'a veda ziyareti

 

Erzurum Valiliği görevi sona eren Seyfettin Azizoğlu, Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut'a veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Korkut, Vali Seyfettin Azizoğlu'na Hace Muhammed Lütfi Hazretlerinin Hulasatül Hakayık isimli eseri ile Erzurum sembolü Çifte Minareli Medrese maketini  hediye etti.

 

 

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, ziyarette Belediye Başkanı Ali Korkut ile uyumlu bir çalışma yaptıklarını, Başkan Korkut'un ufku açık, doğru projeleri yürüten bir anlayışa sahip olduğunun altını çizdi. Azizoğlu, "Ali Korkut'u görev sürem içerisinde yakından izledim. Başkanımız doğru işler yapan bir anlayışa sahip. Üç Kümbetler, şehre kazandırılacak en güzel eserdir. Görev sürem içerisinde destek olmaya, katkı vermeye çalıştım. Erzurum hizmeti hak eden bir şehir, bizde bir dönemi Erzurum gibi güzel bir şehirde geçirdik. Şimdi veda zamanı" dedi.

 

 

Ali Korkut, Vali Seyfettin Azizoğlu'nu çalışmaları, gayretiyle hatırlayacaklarını belirterek "Valimiz ile doğru noktada ve uyum içerisinde çalışma imkanımız oldu. Kendisiyle çalışmaktan her zaman mutluluk duyduk. Şehrimizden ayrılıyor olmasına elbette üzüldük. Kendisine ve ailesine mutlu, sağlıklı bir yaşam ve başarılar diliyorum." şeklinde konuştu. 

Haber Resimleri
Design And Code By